Bize Ulaşın: 0 312 479 10 94 | info@troyatrade.com.tr

Hakkımızda

Müşteri çıkarları gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermeyen şirketlerimizden Troyatrade 1995 yılında ALİ TÜKENMEZ tarafından İç ve Dış ticaret danışmanlık ve taşımacılık hizmeti vermek için kurulmuştur. 1998 yılında ise bir diğer şirketimiz Sayhan Gümrük Müşavirliği kurulmuştur.

Şık olmanın yanı sıra, pratiklik, ekonomik açıdan uyumluluk ve sektörün her zaman ihtiyaç duyduğu tam hizmet şirketi olmuştur.

Firmamız her yeni işe yeni bir bilgi denizi olarak baktığından, çalıştığımız firmaların çokluğu, bilgi birikimimizi yansıtmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza gösterilen talep ve birbirinden seçkin firma ve kuruluşlara hizmet veriyor olmamız bizim için kıvanç kaynağıdır.

FARKIMIZ

Sektörün gereksinimlerine ve hedeflerine eğitimli, nitelikli kadro, iyi bir lojistik destek ile ulaşılacağının bilincindedir.

15 yılda uzmanlaştığı alanlara yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Troyatrade, Helikopter Lashing hizmeti, helikopter-uçak finansal kiralama ithalatı, Geçici ithalat-ihracat işlemleri, Parça tamir işlemleri door-to door teslimi konularında çalıştığı firmalara hizmet vermiştir.

GÖREVLERİMİZ

Müşterilerimizin beklentilerine yasaların ve mevzuatın gerektirdiklerine uygun gümrükleme hizmeti sunmaktayız. Görevimiz Kurumsal çözümler üreterek, hatasız iş yapabilmektir .Müşteri memnuniyeti ile personel memnuniyetini yaptığımız her işte başlangıç noktası kabul ederek, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmekteyiz.

Troyatrade'in sektöre yönelik en önemli amacı sahip olduğu teknoloji ve bilgi birikimiyle en uygun çözümleri müşteriyle buluşturarak iş sürecine verimlilik kazandırmaktır.

Amacımız bürokrasiyi en aza indirgeyerek olumsuz koşulları müşteriye yansıtmamaktır. Teknolojik yenilikler sürekli takip edilerek, kaliteli hizmetten ödün verilmemektedir.

BELGELERİMİZ